YEŞİLKÖY LAPTOP TAMİR MERKEZİ

YEŞİLKÖY LAPTOP TAMİR MERKEZİ
MARKA BAĞIMSIZ LAPTOP TAMİR HİZMETİ
LAPTOP’UNUZLA İLGİ SORU’LARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN…!!!
0212 543 49 51
0212 543 49 53
0542 345 55 50

YEŞİLKÖY NOTEBOOK SERVİSİ

EKRAN-KLAVYE-BATARYA-ŞARF-OPTİK OKUYUCU-RAM-HDD-MENTEŞE-KASA-ŞARJ SOKETİ-ANAKART

 

Her marka notebook için ekran, ram, hdd, optik okuyucu, klavye, batarya, şarj aleti gibi malzemelerin temini ve montajı en kısa sürede garantili olarak gerçekleştiriyoruz….

 

Müşterilerimizden, servisimize bıraktıkları cihazlarının arızalarının tespiti için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Arıza tesbiti yapılan cihazın sahibi aranarak arızanın ne olduğu, oluşma sebebi, onarım süresi ve maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Müşterinin onayının doğrultusunda cihazın onarımını gerçekleştirip, cihazın tüm donanımlarını gerekli testlerden geçiriyoruz.

Testten geçen cihaz, sahibine sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Arıza tesbiti sonrası cihazın onarımını herhangi bir sebebten dolayı istemeyen müşterimize, cihazı teslim edilmekte ve herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Müşteriye arızası ve onarım maliyeti hakkında bilgi verilmeden servisimize bırakılan cihazlara müdahalede bulunulmaz. Servisimizde onarımı gerçekleştirilen tüm cihazlar, arızaların kapsamına göre 3 ile 6 ay arası servis garantisi altındadır.

Merkezimiz İstanbul da olup İstanbul dışından gelen cihazlarımızın kargo ücretleri’de firmamız tarafından karşılanmaktadır.