Ataköy Notebook Tamiri ve Bakımı

bakırköy-notebook-tamir ve bakımı
bakırköy-notebook-tamir ve bakımı

Ataköy Notebook Tamiri ve Bakımı

Notebook Tamiri ve bakımı ihtiyaçlarınızın teknolojik denizine kulaç atmaya ne dersiniz? Notebook tamiri ve bakımı, kulaç atmak, deniz ne alaka diyebilirsiniz. Alakayı biz anlattıkça siz de okudukça anlayacaksınız. Notebook tamir merkezi Ataköy genelinde Office Market kurumsallığının güvencesi altında sizlere hizmet vermekte. Yani Ataköy notebook tamiri ve bakımı denildiğinde google da nasıl ilk sıralarda biz çıkıyorsak, yani nasıl google arama motorlarının aklına biz geliyorsak bundan sonra sizinde aklınıza biz geleceğiz. Bu bir iddia değil. Sadece işimizi yaparken çalışmak zorunda kalmıyoruz. Çünkü işimizi seviyoruz.

laptop-servis-merkezi
laptop-servis-merkezi

Ataköy Notebook Tamiri ve Bakımı Teknoloji Denizinde Sizleri Neler Bekliyor?

Ataköy Notebook Tamiri ve Bakımı Teknoloji Denizinde sizleri güven, profesyonellik, ekipmanlarınızla alakalı doğru arıza tespitleri ve servis kalitesi bekliyor. Sadece bu kadarla sınırlı olduğunu düşünmeyin. Notebooklarınızın modelleri ve markaları farketmeksizin tüm ürün çeşitlemelerinde sizlerin yanında oluyoruz. Teknoljik servis hizmetlerimiz marka ve modellerde olduğu gibi sadece notebook tamiri ve bakımı ile de sınırlı değil. Yazıcı tamiri, fax tamiri, bilgisayar tamiri, telefon ve santral sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri, kartuş, toner dolumu gibi bir çok alanda da sizlere faaliyetlerimize devam ediyoruz. Faaliyetlerimize devam ederken tabi ki sıralamada sizlerin memnuniyetini 1 numaraya konuşlandırıyoruz. Ekipmanlarınızın arıza tespitlerini tamamen ücretsiz gerçekleştiriyor, size ekipmanınızla alakalı reçeteyi hazırlıyor, onayınızı aldıktan sonra müdahaleye başlıyoruz. Bir diş hastanesi düşünün. Doktora gittiniz fakat muayene ücretli değil. Sizi kontrol ettikten ve gerekli testleri ücretsiz yaptıktan sonra tedavinin nasıl olacağını ve maliyetlerinin ne kadar tutacağını söylüyor. İşte bizde Ataköy notebook tamiri ve bakımı merkezi olarak birebir bunu yapıyoruz.

Ataköy Notebook Tamiri ve Bakımı Hastanesine Hoş Geldiniz

Evet burası teknolojik bir hastane. Teknoloji ile alakalı hayatınızı kolaylaştıran ekipmanlarınızın hayat bulduğu, son teknoloji ile donatılmış teknolojik bir hastane. O vakit daha fazla düşünmeden bizi arayın. İnanın biz kolları çoktan sıvadık sizi bekliyoruz. Hatta kolları hep aynı formatta tutuyoruz. Yıllardır bizi yalnız bırakmayan, hizmetlerimizden faydalanmaya devam eden partnerlerimizden ötürü her daim çalışıyor pozisyonundayız. Fakat hep söylediğimiz gibi, biz işimizi severek yapıyoruz. Malum işinizi sevmezseniz çalışmak zorunda kalıyorsunuz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

OFFİCE MARKET – ATAKÖY NOTEBOOK SERVİSİ

0212 543 49 51 – 0212 543 49 53

0542 345 55 50

 

HİZMET VERDİĞİMİZ NOTEBOOK MARKALARI

ACER NOTEBOOK SERVİS

ASUS NOTEBOOK SERVİS

LENOVO NOTEBOOK SERVİS

PACKARDBELL NOTEBOOK SERVİS

CASPER NOTEBOOK SERVİS

DELL NOTEBOOK SERVİS

MSİ NOTEBOOK SERVİSİ

TOSHIBA NOTEBOOK SERVİS

LG NOTEBOOK SERVİS

BENQ NOTEBOOK SERVİSİ

SAMSUNG NOTEBOOK SERVİSİ