Merter Laptop Ekran Tamiri

Merter Laptop Ekran Tamiri
Merter Laptop Ekran Tamiri

 

Merter Laptop Ekran Tamiri

Merter Laptop ekran tamiri adına en güvenilir teknoloji merkezine hoş geldiniz. Anlatacaklarımızı dinleyecek kadar vaktiniz yoksa hemen bizi arayarak laptop ekran tamiri ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

02125434953

05453455550

Merter Laptop Ekran Tamiri Bizimle Güvende

Merter laptop tamir merkezi Office Market güvencesiyle faaliyetlerini hizmet garantisi ile devam ettirmektedir. Biliyoruz ki laptop ekran sorunları sıkça karşılaşılan olumsuz deneyimlerin neredeyse en başında geliyor. Bu olumsuz deneyimlerinize Laptop tamiri merkezi olarak son veriyoruz.

Merter Laptop Ekran Tamiri
Merter Laptop Ekran Tamiri

 

Laptop Ekran Tamiri Güvenli Eller Tarafından İcra Edilmeli

Merter laptop ekran tamiri ile alakalı onlarca hatta yüzlerce kuruluş ya da işletme bulunmakta. Peki hangi işletme Merter laptop ekran tamiri ile alakalı daha güvenli ve hangi işletme sizlere müşteri memnuniyeti, hizmet, ürün garantisi veriyor? Tabiki birbirine misafir olmuş yılların kurumsal deneyimi biz. Günümüz koşullarında sıkça karşılaşılan bu sorunun sebepleri ne olursa olsun biz sonuca odaklanıyor ve laptop ekranınızı yeniden varediyoruz.

Merter Laptop ekran tamiri ya da değişimi taleplerinizde profesyonel kadromuzla, garanti süresi tamamlanmış, garanti dışında bırakılmış tüm laptop modellerinizin tamirleri tarafımızca uygun fiyat ve parça garantisi ile gerçekleştirilmektedir. Hp, Acer, Casper, Dell, Samsung, Sony, Toshiba ve daha onlarca laptop markasının ekran tamirinde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Kırılmış, çatlamış ya da sıvı temas probleminden ötürü artık çalışmayan laptop ekranlarınızın yeniden hayat bulması bizimle mümkün oluyor.

Laptop Ekran Tamiri Nasıl Yapılır

Laptop ekran tamiri ya da değişimi düşündüğünüz kadar basit bir işlem değildir. Doğru olmayan bir uygulama anakartınızdan ekranınıza, kalıcı kasa hasarlarına sebebiyet verebilir. Bu sebepten ötürü laptop ekran tamiri ihtiyaçlarınız için öncelikli olarak güvenilir birteknoloji merkezine ulaşmanız gerekir. İşte bu noktada profesyonel teknik kadrosu ve Office Market bünyesinde desteklenen altyapısı ile Laptop tamir merkezi çözüm sunuyor.

Merter Laptop Ekran Tamiri – Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Laptop ekran tamiri  ya da laptop ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi verebilmemiz için öncelikli olarak ekipman modeliniz hakkında bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Malum her marka ve modelin maliyeti farklı olacaktır. Eğer ekranın değişmesi gerektiği hususunda başka noktalardan keşif sonucu bilgi aldıysanız telefon görüşmemize istinaden ortalama bir laptop ekran tamiri fiyatı söylememiz mümkün olabiliyor. Lakin en doğru fiyatı ekipmanınız tarafımızdan incelendiği an içerisinde verebileceğimizi önemle duyurmak istiyoruz. Laptop ekran tamiri için arız tespit hizmetimzi tamamen ücretsiz gerçekleşmektedir.

 

 

BİLGİ;

Laptop’ların en sık hasar alan parçalarından biri de ekranları oluyor. Bu hasar bazen düşme, bazen iistemeyerek üstüne basma veya bazen de sıvı teması nedeni ile oluşabiliyor. Peki bozulan bir laptop ekranını değiştirmek mümkün mü ? Mümkün ise bu işlem nasıl gerçekleştiriliyor ?

 

Öncelikle dizüstü bilgisayar ekranlarının da belli bir standarta göre üretildiğini belirtelim.

 

Kaliteli Panel

Bu yöntem ile TN panele sahip dizüstü bilgisayarınızı IPS panelli de yapabilirsiniz. TN panel, görüş açısı dar olan panel tipi. IPS ise her açıdan görülebilen bir panel. Özellikle arkadaşlarınızla sinema filmiizlemek istiyorsanız IPS panel tercih etmenizde fayda var.

 

Bir başka nokta da yüksek tazeleme hızı. Artık 60 Hz yerine 75 Hz’e geçmek istiyorsanız ve dizüstü bilgisayarınızdaki eDP standardı da buna uygunsa 75 Hz bir panele de yükseltme yapabilirsiniz. Bu sayede dizüstü bilgisayarınızda oyun oynamak daha keyifli bir hale gelebilir.

 

Laptopunuza Uygun Panel

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bugün artık çoğu panel çoğu dizüstü PC ile uyumlu. Lakin yine de emin olmak için dizüstü modelinizle birlikte panel araması yapabilirsiniz. Burada önemli olan markadan ziyade teknik özellikler ve uyum. Zira çoğu üretici farklı tip panel kullanıyor. ASUS, Gigabyte, Acer,  MSI gibi firmalar bir panel üreticisi değil. Bu bağlamda sizin dizüstü bilgisayarınız da benzer şekilde Samsung, LG, AU Optronics ya da Chimei panel kullanıyor olabilir.

 

Laptop ekran tamiri‘ni yaptırıken dikkat etmeniz gereken nokta da garanti. Daha yeni aldığınız panelin kısa sürede bozulmasını ya da bozulunca ortada kalmayı istemezsiniz. Bu bağlamda 30 TL daha fazla verip garantili panelleri almanızda fayda var. Zira bu paneller üreticiler tarafından satılmıyor. Üçüncü parti firmalardan aldığınızdan dolayı, aldığınız ürünün en az bir yıl garantisi olmasına dikkat edin.

 

  • Merter Laptop Ekran Tamiri
  • Merter ekran tamiri
  • Merter notebook ekran tamiri
  • Faptop garantili laptop ekran tamiri
  • Laptop ekran tamiri merter