Bakırköy Laptop Fan Bakımı / Ücretsiz Arıza Tespiti

 

Bakırköy Laptop Fan Bakımı
Bakırköy Laptop Fan Bakımı

 

 

Bakırköy Laptop Fan Bakımı

Laptop Fanı Ne İşe Yarar?

Bakırköy Laptop Fan Bakımı ;Laptop fanı laptopun içindeki bilgisayarın çalışması için gereken anakart ram işlemci gibi bileşenlerin ısısını azaltmaktır. Eğer fanlar görevini tam anlamıyla yapmaz ise laptop üzerinde bazı problemler yaşanır. Bu problemlere örnek olarak;
Laptop ısınması :

Laptop ısınması, fanlar yeterli gelmeyip laptop içindeki bileşenlerin yeterince soğumaması sonucu bileşenlerin çok ısınması durumunda oluşan olaya Laptop ısınması adı verilmektedir.

 

Laptop  İçindeki Bileşenlerin Yanması:

Laptop İçindeki Bileşenlerin Yanmasının nedeni fanlar görevinin yeterince yapmaması sonucu oluşan problemlerden biridir. Bileşenlerin fazla sonucu görevini yitirmesi ve bozulmasına bazen ise bileşenlerin yanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden fan bakımı çok önemlidir.

Laptopun Kasması:

Fanlar ekran kartı ve işlemciyi tam olarak soğutamaz ise laptopta donmalar ve kasmalar yaşanır. Donmalar kesilmeler gibi problemlerden dolayı oyunlar oynarken, Web sitelerinde gezinirken  veya çalışırken kasmalar sizi sinir edebilir. Fanlar düzenli ve tam olarak bakım görmediği için kasar bu kasmalardan kurtulmak için size yardım etmeye çoktan hazır durumdayız

Görüntü Ekrana Gelmemesi

Görüntüyü ekrana veren bileşen görevini yapamaz ise ekranda görüntüleri göremezsiniz bu sıkıntının nedeni fanların yeterli şekilde çalışmaması olabilir bu tarz durumlar için biz varız.

Laptop Fan Bakımı İçin biz varız.

Bu tarz problemleri yaşamamanız için varız en iyi şekilde fan bakımı yapan firmamız sizin için burada. Bize laptopunuzu ulaştırarak bu tarz problemlerden kurtulur ve en iyi şekilde laptopunuzu kullanırsanız.Artık siz de laptopunuzun ısınma gibi problemlerinden sıkıldıysanız bu problemleri çözmek için tek adres firmamızdır. Haydi en iyi fan bakımı için bize ulaşın size laptop fanlarınızı en iyi şekilde bakım yapalım siz de bu problemlerden kurtulun. Bu tarz problemler bakımsız Laptop fanlarından oluşan problemlerdir. Ve bizde bu problemi çözmek için varız. Eğer siz de bu problemleri yaşıyorsanız bize ulaşın.

Fan Bakımı Ne sıklıkla yapılır?

Fan bakımı fanların yetersiz geldiği zamanlar yapılır. Fanlarınız yetersiz geldiğini hissettiğiniz zaman bize ulaşarak kaliteli ve en uygun fan bakımını yaptırabilirsiniz. Fan bakımımız sizin için özenle ve en doğru şekilde yapılmaktadır.

 

 

  • Kasa yüzeyi, ekran, klavye temizliği.

  • Soğutucu fan ve filtre bakımı

  • İşlemci termal macun değişimi

  • Kasa yüzeyi, ekran, klavye temizliği.