Bakırköy Laptop Batarya – Pil -Orjinal & Muadil

laptop-batarya
laptop-batarya

Bakırköy Laptop Batarya Satışı

 

Laptopların en büyük özelliği gittiğimiz yerde elektrik olmadan fişe takmadan çalışabilir olması. Bu sebep ile birçok kullanıcının ilk tercihi olarak bilinmektedir. Uzun yıllar kullandığınız laptoplar belli bir zaman sonra fark edeceksiniz ki şarj ettikten sonra kullanım süresinin düştüğünü. Artık bu tarz durumlar da tek yapmanız gereken batarya değişikliği yapmanın zamanı geldiğidir.

 

Laptop Bataryaları

 

Laptopların batarya değişikliği yapacak iseniz mutlaka voltaj değerlerine akım değerlerine dikkat etmeniz gerekir. Zira her önüne geçen bataryayı almaya kalkar iseniz cihaz bozulabilir. Her cihazın hatta aynı cihazın farklı modellerinde bataryaların farklı olacağını fark edebilirsiniz. Laptop bataryası alırken öncelikle bunlara dikkat etmeniz gerekir. Firmamız olarak laptop bataryalarını özel testler yaparak en uygun olanı müşteriye ya teslim ediyoruz ya da kargo işlemlerini yerini getiriyoruz. Firmamız sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Asla yan sanayi bir batarya satış yapmamaktadır. Maliyete yakın satışlar yaparak sektör de en düşük fiyat veren müşterilerini en çok tercih ettiği firmaların başında gelmektedir.

 

Laptop Batarya Fiyatları ve Teslimatı

 

Laptop bataryası satın alacağınız zaman mutlaka iyi bir fiyat araştırması yapmanız maddi anlamda rahatlatacak durumlardan bir tanesidir. Piyasada çok uygun fiyata batarya bulmak mümkündür. Bu bataryalar genellikle 25 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösterebilir. Fakat bu bataryalar genellikle ya 2.el bir bataryadır ya da yan sanayi diye tabi edilen bataryaların başında gelir. Bu bataryalar genellikle üzerinde yazan değerleri vermezler. Hem laptopa zarar verir hem de sağlığınıza etki edebilir. Bu tür bataryalardan uzak durmak sizin için olumlu bir adım olacaktır. Firmamız maliyete en düşük değer de satış yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı orijinal ve faturası olan ürünlerdir. Ortalama fiyatlarımız 80 TL ile 300 TL arasında değişkenlik göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınız da ürün hem faturası ile birlikte hem de ücretsiz kargo seçeneği ile tüm Türkiye sınırları içerisine gönderisi yapılmaktadır. Ürünü bize ulaştırma gibi bir seçeneğiniz yok ise eski ürünün bir fotoğrafını çekerek ekibimizin fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.