Bakırköy Macbook Servisi

Bakırköy Macbook Servisi
Bakırköy Macbook Servisi

Bakırköy Macbook Servisi

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51

0212 543 49 53

0542 345 55 50

 

 

Bakırköy Macbook  Servisi Hakkında

Bakırköy Macbook Servisi olarak sizlere kesin çözümler sunuyoruz.Günümüzde bilgisayarlar insanların eli ayağı olmuş durumda. İnsanlar artık oturdukları yerden hiç kalkmadan bilgisayar üzerinden her şeyi hallediyorlar. Özellikle laptop tarzı bilgisayarlar her yere taşındığı için adeta kurtarıcımız gibi oluyorlar. Bu alanda birçok insanın tercih ettiği marka ise Macbook. Sanat, reklam alanında çalışanlar sıklıkla tercih etse de öylesine üstün özellikleri var ki kullanmayan yok gibi ama bazen yaşanan sorunlara istinaden istenmese de Bakırköy Macbook servisi ile iletişime geçmek gerekebiliyor.

Macbook Ne Tür Arızalar Verir?

Dünyanın en özel dizüstü bilgisayarlarından bir tanesi olan Macbook bilgisayarlarda yaşanan sorunların başında açılış sorunları gelir. Bunun yanında yaşanan bir diğer önemli sorun uyumsuz açılış programları, yanıt vermeyen programlar, internete bağlanamama gibi yazılıma bağlı olan sorunlardır.

Ama bunun yanında ani gidip gelen elektriğe bağlı cihazda çökme sorunu görülebilir. Virüs sistemi tamamen çökertebilir.  Donanıma bağlı bir fiziksel sorun ortaya çıkabilir. Düşme, kırılma gibi durumlarda sorunlar yaşanabilir. Tüm bu sorunlarda da alanının en iyilerinden olan Bakırköy Macbook servisi firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bakırköy Macbook Servisi
Bakırköy Macbook Servisi

Nasıl Çalışıyoruz?

Macbook servisi olarak nasıl çalıştığımızdan bahsetmek gerekir ise tamamen profesyonel bir kadro ile kurumsal bir yapıda hizmet veriyoruz. Size hizmet veren mavi yakalı personelimiz alanında deneyimli yıllardır bu işi yapan, Macbook cihazlar üzerine gerekli eğitimleri almış tam yetkin olan personelimizdir.

Macbook cihazınızda hangi türü olursa olsun, yaşanan arıza ne olursa olsun bizi aradığınızda ya da teknik servisimize cihazınızı getirdiğiniz zaman bu alanda uzman olan çalışanımız cihazını inceler ve sorunu tespit eder. Yapılan bu tespit sonrasında size neler yapılacağı bildirilir. Eğer bir parça değişimi olacaksa bu işin maliyeti ve neden değişmesi gerektiği açıklanır. Sizden tüm onaylar alındıktan sonra da gerekli tamir ve bakım işlemleri zaman kaybetmeden yapılır. Akabinde son kontroller yapılır ve cihazınızın problemsiz bir biçimde çalıştığından emin olunur. Tüm bu işlemler bitince de işlem makbuzu ile birlikte Macbook bilgisayarınız size teslim edilir. Değişen parçalar orijinal ve garantili olan parçalardır. Firmamız kesinlikle orijinal olmayan parça değişimine gitmemekte ve kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Bakırköy Macbook  Servisi

bakırköy macbook servisi,bakırköy macbook servis,bakırköy macbook tamiri, bakırköy macbook teknik servisi,teknik servis

 

  • Macbook Ekran Değişimi
  • Macbook Klavye Değişimi
  • Macbook Bakım
  • Macbook HDD Değişimi
  • Macbook Kasa Değişim veya Onarımı