Bakırköy Mac Servisi

Bakırköy Mac Servisi
Bakırköy Mac Servisi

ÜCTESİZ ARIZA TESPİTİ

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51

0212 543 49 53

0542 345 55 50

Bakırköy Mac Servisi

 

Bakırköy Mac Servisi özellikle de grafik ve video montaj işleri ile uğraşanlar için özel olarak derlediği Mac serisi hem yapısı hem işletim sistemi hem de performansı ile büyüleyici bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Hem işletim sistemi MacOS’un hem de bilgisayarın yaratıcısı olmasından dolayı tüm yazılımlar, donanım ve işletim sisteminin birbiri ile olan muhteşem uyumu sayesinde cihazı en iyi verimlilikte kullanabiliyorsunuz. Ancak en iyi mekanik cihazların dahi sıkıntılar, problemler, ufak arızalar yaşayabildiğini düşünürsek Mac’ler de zaman zaman problemler yaşayabilmektedir.  Zaman zaman darba zaman zaman da aşırı ısınmalardan dolayı Mac’ler donanımsal problemler yaşayabilmektedir. Bilindiği üzere piyasadaki tüm marka ve modellere göre fiyat ortalaması daha yüksek olan Apple Mac cihazlar herhangi bir arıza işleminde de yüklü masraflar çıkartabilmektedir kuşkusuz.

 

Hangi Problemler İle Karşılaşabilirsiniz ?

 

Çok nadiren bir Mac serisinin kronik bir arızası olduğuna şahit olursunuz. Ancak bu demek değildir ki herhangi bir seri hiç problem yaşatmadan kullanıma açıktır. Anakart üzerindeki yüzlerce devreden herhangi birinin veya bir kısmı bazen nemden, darbeden veya ısınmadan kaynaklı problemler çıkartabilirken, hard disk veya SSD’nin, Ram’lerden bir veya bir kaçının olası bir arıza yaşaması sonucunda kullanıcılar yüklü miktarlar ve zaman kaybı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak biz tüm bunlar için hem pratik, hem güvenilir hem de hesaplı çözümler sunabiliyoruz. Tüm bu işlemler süreci boyunca hem firmamız hem de çalışanlarımız tarafından verilen güven ve garanti sayesinde sizlere en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz.

 

Problemlerinize Nasıl Çözümler Üretiyoruz ?

 

Olası bir yaşamaya başladığınız problem zamanla ısınma, nem, darbe sonucu daha da kötü bir hale gelebilme ihtimaline karşı önceden tespit bizim için çok daha önemlidir. Bundan dolayı cihazınızı en iyi şekilde kontrolden geçirerek en doğru bilgiler ile tespitler sağlıyoruz. Var olan problemleri piyasadan çok daha hızlı, güvenilir ve hesaplı bir şekilde çözebilmek için oluşturduğumuz işinde tamamıyla profesyonel ekibimiz cihaz ile ilgilenerek var olan ve olası problemleri çözüyoruz. Gidermiş olduğumuz tüm arızalara, kullandığımız parçalara ve bilgimize garanti ve güven sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en ön planda olmuştur.

 

Bakırköy Mac Servisi / Bakırköy Apple Servis