Bakırköy iPad Tablet Teknik servisi

ipad-servisi
ipad-servisi

BAKIRKÖY IPAD TABLET SERVİSİ-BAKIRKÖY IPAD TABLET TAMİRİ

BAKIRKÖY IPAD TABLET SERVİSİ olarak Apple  Firmasının üretmiş olduğu iPad Cihazların maalesef bazı kronik mühendislik arızaları bulunmaktadır. Bunun Yanı sıra kullanıcı kaynaklı hatalardan dolayı da cihazlar arızalanmaktadır. Örneğin sıvı teması olan bir cihaz yada düşüp ekranı kırılan bir cihaz   Günlük kullanımda çoğu zaman bunların önüne geçmek çokta mümkün değildir.

Bakırköy iPad Tablet Teknik servisi olarak firmamıza gelen tüm cihazlara özenle muamele edilir. Örneğin , Bakırköy iPad Teknik servisimize gelen bir iPad Tablet önce iPad Teknik Servis Programımıza kayıt edilir. Ardından Bakırköy iPad teknik servis ekibimize yönlendirilir iPad Teknik servisi ekibimiz cihazı inceler detaylı expertizini yapıp arızasını tespit ettikten sonra siz değerli müşterimize fiyat bilgisi sunulur.

Fiyat onayı alındıktan sonra sıralı işlemlere geçilir. Cihazın onarımı tamamlandıktan sonra Bakırköy iPad Tablet Teknik servisi  ekibimiz cihazı lisanslı test programları ile test ederek iPad marka cihazın tepkileri gözlemlenir.

iPad Tablet tüm testleri geçtikten sonra siz değerli müşterimize bilgisi verilir. Cihaz Bakırköy iPad Teknik servisimize elden teslim edildi ise elden , yada kargo ile müşterimizin dilediği adrese özel darbe emicili kutusu ile ücretsiz kargolanır.

Bakırköy iPad Teknik servisi mizde arızası tespit edilip fakat fiyat onayı alınmayan cihazlardan kesinlikle arıza tespit ücreti talep edilmemektedir. Bakırköy iPad Teknik servisinin kullandığı tüm parçalar  Apple orijinal yedek parçalardır.

Bakırköy iPad Teknik servisimizin kullandığı parçaların bir çoğu kendi ithalatı olduğundan diğer servislere nazaran servis süresi oldukça kısadır 2008  yılında sektörde kendine yer edinmeye başlayan Bakırköy iPad Teknik servisi miz edindiği tecrübe ile diğer firmalarada ilham kaynağı olmuştur.

  Kullandığımız Tüm malzemeler iPad Teknik servisi standartlarına uygundur.Bakırköy iPad Teknik servisi Apple  firmasının garanti kapsamı dışında bulunan cihazlarının onarımını yapan özel bir servistir.

 

 

 

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51 – 0212 543 49 53

0542 345 55 50

 

  Bakırköy iPad teknik servisi    Bakırköy iPad Ekran değişimi   Bakırköy iPad tablet ekran değişimi
  Bakırköy iPad dokunmatik değişimi   Bakırköy iPad Ses Gelmiyor   Bakırköy iPad görüntü gelmiyor
  Bakırköy  iPad şarj soketi     Bakırköy  iPad  kamera tamiri   Bakırköy iPad soket değişimi
  Bakırköy iPad  mikrofon tamiri   Bakırköy  iPad home tuşu değişimi    Bakırköy  iPad Destek
  Bakırköy  iPad ekran çizgili   Bakırköy  iPad ses açma kapatma tuşu   Bakırköy  iPad hoparlör değişimi
  iPad istanbul servisi   iPad  Bakırköy Teknik Servisi   Bakırköy  iPad şarj olmuyor
  Bakırköy   iPad tablet servisi     Bakırköy  iPad tablet  cam değişimi   Bakırköy  iPad  Batarya değişimi
  Bakırköy  iPad şarj aleti kaç lira   Bakırköy  iPad wifi çalışmıyor   Bakırköy  iPad sıvı temas 
  Bakırköy  iPad wirelles çalışmıyor   Bakırköy  iPad veri kurtarma   Bakırköy  iPad ios kurulumu
  Bakırköy  iPad ısınıyor   Bakırköy  iPad Data kablosu   Bakırköy iPad  ekran kırıldı