Bakırköy Laptop Servisi

Bakırköy-Laptop-Tamiri
Bakırköy-Laptop-Tamiri

 

LAPTOP&NOTEBOOK’LARINIZDAKİ TÜM SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51

0212 543 49 53

0542 345 55 50

Bakırköy Laptop Servis’imiz İçin Memnuniyetiniz Önemlidir

Bakırköy Laptop servisi olarak uzun süredir faaliyet gösteren laptop servisimiz arıza tespitini ücretsiz gerçekleştirmekte ve arızalı olan laptopları bu alanda uzman olan teknik personeline yönlendirmektedir. Son derece kısa sürede arızanın giderilmesi sağlanmaktadır. Pek çok kullanıcı Lcd ve Led Ekran kırılması, Aşırı ısınma, Sıvı teması, ekran kartının yanması gibi şikayetlerle servisimize uğramaktadır.  Lcd Ekran ve Led Ekran 30 dakika gibi son derece kısa bir süre içinde yenisi ile değiştirilmektedir. Aynı zamanda Ekran Kartı ve Ana kart konusunda da farklı seçenekler mevcut olabilmektedir.

Batarya kullanımı genellikle elektrik kesintisi olan zamanlarda işinize yarayacaktır.  Batarya kullanılırken bataryanın performansının düşmemesi için fişe takılı durumda batarya tüketilmemelidir. Bu durumda batarya hem daha uzun süreli kullanılabilecek hem de daha çok performans sağlayacaktır.  Şarj adaptörü de firmamızdan rahatlıkla temin edilebilen, ürün stokunda mutlaka bulunan ürünler arasındadır.  laptop servisi olarak yıllardır bilgisayar teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

Klavye seçimi konusunda pek çok farklı alternatifinizin olduğu söylenebilir. Hem yeni hem de eski model klavyelerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bunun yanında şarj adaptörü ve batarya gibi başka yedek parçaları da servisimizde bulabilirsiniz.

Acer Dell Asus Sony vaio Toshiba Lenovo markaları başta olmak üzere tüm markalara hizmet vermekteyiz.

Tüm marka laptoplar da hem batarya dayanıklılık sürelerinin uzun olması hem de yüksek performansları nedeni ile yüksek oranda tercih edilen markalardandır. Bakırköy  Servisi  marka bilgisayarlarınız ve laptoplarınızla ilgili her türlü sorununuzda size yardımcı olacak potansiyele sahiptir. Hem donanım hem de yazılımla ilgili sorunlarınızda çözüm arayışınızda Bakırköy Laptop Servisi’ne ulaşmanız avantajlı olacaktır.

 

BAKIRKÖY EKRAN TAMİRİ VE DEĞİŞİMİ

Çok hassas bir yapıya sahip olan LCD ve LED ekranlar ufak kazalar sonucunda kırılmaktadırlar. Kırık ekranla bilgisayarın kullanılması mümkün değildir. Neyse ki tüm Notebook Bilgisayarların yedek ekranları servisimiz stoklarında bulunmaktadır.

Arızalanan notebook ekranlarının değişimini servisimizde kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ekran sorunları genellikle, Ekran  Kırılması, Ekran kararması, İnvertör ve led arızaları, ölü pikseller, ekranın bölünmesi, görüntünün flu olarak gelmesi gibi sorunlardır. Tüm bu sorunları servisimizde aynı gün onarmaktayız.

Ekran ile ilgili tüm onarımlarımız garantilidir. Notebook Teknik Servisimizde işlem gören bilgisayarınızın aynı arızayı tekrarlaması durumunda uygulanacak yeni işlemden herhangi bir ücret talep edilmez.

Servisimizde kullandığımız tüm ekranlar orjinal ve garantilidir.

 

 

Bakırköy Laptop Tamiri

Bakırköy Laptop Tamiri Arızalanan Laptop’larınız istenildiği takdirde Ev veya iş yerinizden  Alınıp onarıldıktan sonra tekrar size teslim seçeneğimiz bulunmaktadır.

Bakırköy  çevrelsinde bilgisayar tamiri, laptop tamiri yapılmaktadır.

Hizmet kapsamında marka model farketmeksizin tüm notebook ve ekipmanları için satış ve servis hizmeti verilmektedir.

Arıza Tespit ücreti almıyoruz

Onay alınmadan Laptop Onarılmaz.

 

 

Yaptığımız işlemler ;

 • Bakırköy Laptop Ekran Değişimi
 • Bakırköy Laptop Tamiri
 • Bakırköy Laptop Servisi
 • Bakırköy Laptop Batarya adaptör ve klavye satışı
 • Bakırköy Masaüstü Harddisk Değişimi ve montajı
 • Bakırköy Laptop Bios Pil Değişimi
 • Bakırköy Laptop Ekran Chip Değişimi-Tamiri
 • Bakırköy Laptop Şarj soket Değişimi
 • Bakırköy Laptop Hard disk ve dvd rom takılması ve kurulması
 • Bakırköy Laptop Data yedekleme ve tekrar kurulum
 • Bakırköy Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi
 • Bakırköy Masaüstü Anakart onarımı ve Değişimi
 • Bakırköy Masaüstü Menteşe Değişimi ve montajı